עצים לבניה

היכן לרכוש עצים לבניה?

עצים הם חלק חשוב מהמערכת האקולוגית וניתן להשתמש בהם למטרות בנייה. הם יכולים לשמש כחומרי בניין וליצירת סביבה ירוקה. העץ חזק ועמיד, מה שהופך אותו למושלם למטרות בנייה. יש לו גם השפעה נמוכה על הסביבה מכיוון שהוא לא דורש הרבה אנרגיה לעיבוד או הובלה. עצים לבניה הם טרנד מתפתח בענף, כאשר חברות נוספות פונות אליהם כמקור עצים חלופי לפרויקטי בנייה. עצים לבניה הוא מקרה בוחן שמראה כיצד השימוש בעץ בבנייה יכול לסייע בהפחתת פליטת חממות, לייצר מקומות עבודה ולקדם צמיחה בת קיימא. סטרים ליין מספקת מגוון רחב של פתרונות לבנייה כולל אספקת עצים איכותיים לבנייה ועוד.

עצים לבניה שומרים על סביבה אקולוגית

עצים הם משאב מתחדש שניתן להשתמש בו לבנייה. עם זאת, יש צורך לשמור על העצים ולהבטיח את שלומם. חלק זה דן בצורך בשימור עצים וכיצד ניתן להשתמש בהם בתהליכי בנייה. הוא גם דן בחשיבות השימוש בעץ בתהליכי בנייה וכיצד הוא עוזר למזער את שינויי האקלים. השימוש בעץ בבנייה הולך וגדל ברחבי העולם. הסיבה לכך היא שיש לו מחיר נוח וניתן למחזר אותו פעמים רבות. עצים היו חלק מרכזי מהמערכת האקולוגית שלנו מאז ומעולם, אבל הם נכרתים בקצב גדול כדי לענות על הביקוש של עץ למטרות בנייה.

שימושים נרחבים לעצים לבניה

אין זו הפעם הראשונה בה משתמשים בעצים כחומרי בניין. ישנן דוגמאות רבות לשימוש בעצים לבניה כחומרי בניין כגון בתי עץ, גשרים וסירות. תעשיית הבנייה מסתמכת במידה רבה על עץ עבור החומרים שלו. עם זאת, עקב כריתת יערות, התעשייה נאלצה לחפש מקורות עץ חלופיים. עצים נמצאים בשימוש בבנייה כי הם מתחדשים וברי קיימא. ניתן לקצור אותם מהאדמה מבלי להשפיע על המערכת האקולוגית והם יכולים גם לצמוח מהר יותר מחומרים אחרים.

השימוש בעצים בבנייה הוביל לעלייה משמעותית בביקוש למוצרי עץ – וזה דבר טוב בהתחשב בעובדה שיש שוק מוגבר למוצרים אלו. עץ תמיד היה חומר חשוב בשימוש בבנייה. זה בר קיימא ומספק מוצר טבעי שניתן ליצוק לצורות, גדלים ומרקמים שונים. השימוש בעץ בבנייה הביא לעלייה משמעותית בביקוש למוצרי עץ – וטוב שכך לאור העובדה שיש שוק מוגבר למוצרים אלו.

 

עץ לבנייה

עץ לבנייה

עץ הוא חומר מצוין לבנייה. יש לו יתרונות רבים על פני חומרים אחרים כמו עלות נמוכה, זמינות קלה וידידותיות לסביבה. עצים משמשים לייצור עץ לבנייה. הביקוש לעץ גובר בגלל העיור המהיר והצורך לבנות עוד ועוד בתים. עצים משמשים בדרכים שונות לבנייה. הם יכולים לשמש כעץ, מוטות או עמודים. ניתן גם למחזר אותם לרהיטים ומוצרי נייר כמו נייר עטיפה או עיתון. על מנת לעמוד בביקוש הגובר לעץ, יש לשתול עצים בכמויות גדולות כדי שיוכלו לגדול בזמן מספיק לפני שחברות הבנייה יצטרכו אותם. עצים הם משאב מתחדש וניתן להשתמש בהם לייצור חומרי בניין מעולים. הם ברי קיימא, בריאים וידידותיים לסביבה. בחברת סטרים ליין מתמחה באספקה מהירה ואיכותית של כל סוגי העצים לבנייה

עץ לבנייה הוא חומר מצוין ואיכותי

מכיוון שהוא מתחדש וניתן להפיקו מעצים. עם זאת, עץ אינו החומר היחיד שאנו יכולים להשתמש בו לבניית בתים. הסוג הנפוץ ביותר של חומרי בנייה הם בטון ופלדה. חומרים אלו אינם מתחדשים, אך הם זולים וקלים להובלה מכיוון שאין להם מחסומים טבעיים כמו יערות או ג’ונגלים. פלדה ובטון משמשים בפרויקטי בנייה בכל רחבי העולם, אך ישנה חשש גובר לגבי ההשפעה השלילית שיש לחומרים אלו על הסביבה. תעשיית העץ תורמת עיקרית לפליטת פחמן וכריתת יערות. עם הביקוש הגובר לעץ בבנייה, חשוב למצוא חלופות בנות קיימא וידידותיות לסביבה.

שימושים מגוונים של עץ לבנייה

השימוש בעץ בבנייה גדל ב-3% מדי שנה מאז 2012. זאת בשל העובדה שהוא יכול להוות פתרון חסכוני לבניית בתים ומבנים נוספים. עם זאת, השימוש בעץ מוביל לכריתת יערות כאשר עצים נכרתים כדי לפנות מקום לבנייה חדשה. כתוצאה מכך, מדינות כמו אוסטריה חוקקו חוקים המחייבים בונים להשתמש ב-10% עץ לפחות בקונסטרוקציות שלהם.

עצים לבנייה הם מקור עץ חלופי שניתן להשתמש בו בבנייה. הם נמצאים בשימוש מאז המאה ה-19, אך הפכו פופולריים יותר לאחר מלחמת העולם השנייה בגלל העלות הנמוכה והזמינות שלהם. הוכח שעצים לבנייה הם לא רק בני קיימא וידידותיים לסביבה, אלא גם זולים יותר ממקורות עץ מסורתיים. עצים היו חלק חשוב בבנייה מאז תחילת הזמן. השימוש בעצים גדל עם השנים כדי לענות על דרישות הבנייה והדיור. עם זאת, חל מעבר לשימוש בעץ מעצים שגדלו במטעים ולא ביערות טבעיים.

קרשים לבניה

קרשים לבניה

קרשים הם משאב רב ערך שניתן להשתמש בו לבנייה. הם חומר הבנייה הבר-קיימא ביותר ויכולים לספק יתרונות רבים לבוני בתים. השימוש בקרשים לבנייה הולך וגובר בשנים האחרונות. יש מגוון רחב של יתרונות שהם מספקים, כולל היכולת שלהם לאגור פחמן, להגן על הסביבה וליצור צל. עצים אינם מוגבלים רק לשמש כחומרי בניין אלא גם משמשים כתוספת אטרקטיבית לכל בית או עסק. הם מספקים פרטיות ומסייעים בהפחתת זיהום הרעש באזור. מדברים רבות על השימוש בקרשים בבנייה. מאמר זה דן בפוטנציאל לקרשים בבנייה וכיצד ניתן ליישם אותו. תוכניות לבנייה קיימות במשך מאות שנים, אבל מעולם לא היה שינוי משמעותי יותר מאשר כאשר הרעיון להשתמש בעצים לבנייה הוצע לראשונה. סטרים ליין מספקת קרשים איכותיים לכל סוגי הבניה

שימושים של קרשים לבניה

עצים הופכים פופולריים בשל יכולתם לספק פתרונות חסכוניים וידידותיים לסביבה לחומרי בניין ומבנים. עצים יכולים לשמש גם כחלופות בעלות תחזוקה נמוכה לבטון ופלדה, מה שמועיל מבחינת קיימות. קרשים הם מקור מצוין לעץ לבנייה. הם מספקים תמיכה מבנית, והם אסתטיים לעין. קרשים לבנייה עשויים לרוב מעצים, אך ניתן להשתמש גם בחומרים אחרים כגון פלדה, פלסטיק או בטון. עצים היו בחירה פופולרית לבנייה מכיוון שהם מספקים תמיכה מבנית ומשיכה אסתטית. ככל שתעשיית הבנייה צומחת, הופך להיות יותר ויותר חשוב שתהיה תוכנית לעצים. תעשיית הבנייה אחראית לרוב לכריתת יערות ולצורך בנטיעת עצים חדשים.

קרשים משמשים כמערכת יסוד במבנים או מבנים אחרים. הם יכולים להיות עשויים בדרך כלל מבמבוק או חבילות קש.

מחפשים קרשים לבניה? דברו איתנו

עצים הם דרך מצוינת ליצור מבנים וקרשים יפהפיים במראה טבעי. ניתן להשתמש בהם בדרכים שונות לבניית סוגים שונים של מבנים. כמה מהשימושים הנפוצים ביותר לעצים הם:

  • תשתית לבקתת עץ או סככה
  • בסיס לסיפון
  • קיר תמך
  • כקישוט על הסיפון או בקתת עץ

השימוש בקרשים בבנייה הולך וגדל. משימוש בגגות ירוקים ועד לבניית גשרים ומבנים, עצים משמשים בדרכים רבות. במחקר שנערך לאחרונה, נמצא כי יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם מתגוררת בערים ובאזורים עירוניים. המחקר גם מצא שעד 2050, מספר זה יעלה ל-70%. מחקר זה מוכיח את הצורך בתשתית ירוקה.

סוגי עצים לבניה

סוגי עצים לבניה

סוגי עצים לבניה מתאימים לעבודות שלד וגם לעבודות גמר מגוונות. בעת הקמת שלד בניין משתמשים בהם רבות לטפסנות. ניתן למצוא מספר סוגי עץ שרובם מיובאים מחו”ל. כל אחד יכול למצוא את העץ המתאים לצרכיו. חברת סטרים ליין עוסקת בתחום ומשווקת אותם וניתן לקבל אצלה מידע רב.

סוגי עצים לבניה – נדרשים ואיכותיים

סוגי עצים לבניה הינם איכותיים ועמידים מאוד ללחצים המופעלים עליהם בעת יציקת בטון. העומסים קיימים לאורך זמן ומתחיל מיד  לאחר שיוצקים את הבטון משאירים אותו זמן רב עד להתייבשותו. בחורף הזמן מתארך בגלל האוויר הקר. בקיץ חייבים להשקות את הבטון מדי יום כדי שיתמצק. כל השקיה כזאת מוסיפה עומס רב. הסוגים בהם משתמשים הינם אורן, איפיאה, טיק, עץ צהוב, עצים בורמזיים ועוד. לכל אחד יתרונות אחרים ושונים. במרבית הפרויקטים נדרשים גם קרשים לבנייה, ובנוסף אליהם, משתמשים בדיקטים העשויים עץ והמונעים הדבקת בטון. הם נועדו ליציקת קירות תמך, קורות, עמודים ועוד. העצים נמכרים לקבלנים וחברות בנייה, יזמים ועוד. לרוב, זקוק כל לקוח כזה לכמות גדולה של עצים לטובת הפרויקטים הגדולים בהם הוא מעורב. עצים מסוגים אחרים מיועדים לעבודות גימור של הקמת בתי ובקתות עץ, פרגולות, מעקות, גדרות, גשרים ואלמנטים אחרים לבית ולסביבה העירונית והכפרית.

הזמנה מסודרת

ההזמנה הינה מסודרת וכוללת סוגי עצים, כתבי כמויות, תעריפים, תאריכי משלוח ועוד. צריך להוסיף כי החברה תיערך, במרבית המקרים, למשלוחי עצים למקרים דחופים. ניתן להזמין מוצרים משלימים אחרים הנדרשים באתרי בנייה או בעת עבודות גימור המתבצעות על ידי קבלנים שונים. החברה מבצעת הובלה לכל אתר נדרש.

שירות מחברה אמינה

חברת סטרים ליין עוסקת בתחום ומומלץ לרכוש ממנה עצים בכמויות רבות, וכן, מוצרים משלימים בתחום. שירותיה כוללים, ייעוץ לכל לקוח המתלבט לגבי סוגי העצים הנדרשים לו, הדרכה והסברים טכניים ואחרים, מחירים נוחים, אספקה מהירה ושוטפת, הובלה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מהתעדכנות בחידושים בתחום, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת בחברתם לטובת אחרים.

עצים לבניה

סטריים ליין מלווים אותך החל משלב התכנון ההנדסי ועד הבנייה

מעוניינים בשירותינו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

תפריט ניווט

עשו לנו לייק