רגליות פילוס

מה הן רגליות פילוס?

רגל פילוס יישור היא כלי המשמש ליישור הקרקע או משטח. רגלי פילוס עשויות בדרך כלל מפלסטיק, מתכת או עץ. יש להם בסיס קטן עם מוט מתכוונן מלמעלה שניתן להשתמש בו כדי להתאים את הגובה בו הם מוגדרים על מנת ליישר משטחים לא אחידים. השימוש ברגליות פילוס קיים כבר די הרבה זמן והן שימשו בתעשיות רבות ושונות כמו בנייה וגינון. סטרים ליין הינה חברה המתמחה בתכנון, ייצור ושיווק הנדסי של תבניות אלומיניום ליציקת בטון. החברה מייבאת גם אביזרים כמו קלמרים, רגלי תמיכה ועוד. צלצלו 050-5205405

סוגים של רגליות פילוס

ישנם סוגים רבים ושונים של רגליות פילוס הם נעים בין פשוטים למורכבים וניתן להשתמש בהם למגוון רחב של משימות. רגליות פילוס הפופולריות ביותר הן רגל הרמה לפילוס משטחים באתרי בנייה, רגל הרמה המתגלגלת ורגל הרמה הידראולית. רגל הרמה ההידראולית היא הפופולרית ביותר מכיוון שהיא קלה לשימוש ואמינה. רגליות פילוס משמשות כדי לוודא שהקרקע ישרה לפני התקנת בסיס

יישור שטח לא אחיד עם רגליות פילוס

רגל פילוס היא כלי שניתן להשתמש בו לפילוס בטון. חשוב ליישר בקפידה את הבטון על מנת לקבל משטח חלק. רגל פילוס קיימת כבר זמן רב ושימשה במקור פועלי בניין. בנוסף רגל פילוס היא מכשיר המונח על משטח עבודה כדי להחזיק את המכונה במקומה בזמן השימוש בה. רגל פילוס היא כלי חשוב לכל מכונה הדורשת תנוחה יציבה ואין לה יכולת הטיה או סיבוב. זה חיוני גם למכונות שצריכות להיות ברמה עם הרצפה או הקירות.

רגל פילוס הוא אביזר המשמש ליישור משטחים לא אחידים

ניתן להשתמש בו על רצפות, מדרכות ורמפות. רגל פילוס הוא אביזר מתכת או פלסטיק שמתחבר לתחתית יכול להיות שגם עם גלגלים ובעל מוט מתכת ארוך עם ידית מתכווננת בקצה אחד. כאשר הכפתור מסובב, הוא מרים או מוריד את המוט כדי להתאים את גובה הגלגלים זה לזה. בעת שימוש בכלי זה על משטחים לא אחידים כגון בטון או אספלט, חשוב שתחילה תסיר כל חצץ ופסולת רופפים לפני הנחת רגל הרמה מעליהם.

רגל פילוס

רגל פילוס

לחלק מרגלי הפילוס יש גם גלגלים המאפשרים להעביר אותם בקלות ממקום אחד למשנהו ללא צורך לשאת את המשטח על הגב או הכתף. רגל פילוס הן סוג של כף רגל המשמשת בתהליך יישור משטח. הם עשויים בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק והם עוזרים להתאים משטחים לא אחידים על ידי מתן יציבות רבה יותר. רגלי פילוס משמשות בתעשיות רבות ושונות כמו בנייה, גינון ורכב. ניתן למצוא אותם על הקרקע או על סולמות וציוד אחר המשמשת ליישור משטחים. ישנם סוגים רבים ושונים של רגלי הרמה זמינות בשוק. הם משתנים בגודל, צורה, משקל, חומרים וכו’. סוג רגל הרמה שאתה צריך תלוי בעבודה שאתה עושה אבל תמיד עדיף להתייעץ עם חברת סטרים ליין אשר מתמחה במגגון פתרונות יישור ופילוס בתעשייה ובאתרי בנייה

שימושים ברגל פילוס

מקרה השימוש החשוב ביותר של רגלי הרמה הוא כאשר מדובר על פילוס משטחים לא אחידים כמו רצפות, מדרגות, דקים וגגות. רגלי פילוס הן סוג של רגלית גומי המשמשת ליישור משטח. הם זמינים בגדלים ובצורות שונות כדי לעזור לך למצוא את המתאים לצרכים שלך. רגלי פילוס עשויות גומי, פלסטיק או מתכת משמשות לעתים קרובות על משטחים כגון רצפות, מדרכות ופטיו. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים כדי לעזור לך למצוא את ההתאמה המושלמת למפלס שלך. כף הרגל הנפוצה ביותר היא רגל פילוס בצורת “T” אשר מיועדת להצבה מתחת לכל סוג של חומר ריצוף.

רגל פילוס משמשת ליישור הקרקע לפני הנחת היסודות לבניין

הם משמשים גם כדי למנוע אי אחידות בקרקע. רגלי הרמה יכולות להיות עשויות מעץ, מתכת או בטון והן מגיעות בגדלים, צורות וחומרים שונים. יש להם גם מטרות שונות כגון חצץ, ניקוז, או כקיר תמך. מכשירי יישור רגליים חיוניים לשמירה על מגרש משחק ישר על קרקע לא אחידה. הם משמשים גם בבנייה וגינון כדי לוודא שהקרקע ישרה. רגל פילוס היא מכשיר המשמש כדי לוודא שמשטח של קרקע לא ישרה, כמו שיפוע או רצפה לא אחידה, חלקים ומפולסים. הם יכולים להיות עשויים מעץ, מתכת או פלסטיק. רגל פילוס היא כלי המשמש ליישור קרקע לא ישרה או להקטנת גובהו של רהיט. זה גם נפוץ בעבודות בנייה ונוף.

 

רגלית פילוס מתכווננת

רגלית פילוס מתכווננת משמשת ליישור קרקע או משטח. עושים בה שימוש בפרויקטים של בניה ועוד. ניתן למצוא מבחר רגליות פילוס הנבדלות ביניהן במפרטים המייחדים אותן. כל אחד יכול למצוא את אלו המתאימות יותר מכל לצרכיו ולצרכי העסק שהוא מנהל. חברת סטרים ליין עוסקת בתחום ומשווקת אותם וניתן לקבל אצלה מידע רב.

רגלית פילוס מתכווננת – בעלת יתרונות רבים

רגלית פילוס מתכווננת נדרשת רבות בתחום הבנייה, הגינון, התעשייה ועוד. לרוב, משתמשים בכמות גדולה מאוד מהן כאשר רוצים ליישר משטחים לא אחידים. ניתן למצוא רגליות שהן, בעצם, רגלי הרמה לפילוס משטחים באתרי בניה. אחת הדוגמאות הבולטות היא פילוס משטחים באתרי כאלו לקראת יציקת תקרה, גג וכדומה. הן עשויות בדרך כלל מפלסטיק, מתכת או עץ. כל רגלית בנויה מבסיס שעליו מולבש מוט מתכוונן  אותו מתאימים ליישור מוצלח של המשטח העליון. בנוסף, הן מסייעות ליציקת רצפה ישרה לפני התחלת בנייה עליה. כך גם כדי לפלס בטון לטובת קבלת משטח חלק. רצפת בטון מותקנת באולמות ייצור שונים, במשתלות, במחסנים ועוד. קיימות גם הידראוליות או רגליות מתגלגלות לטובת שינוע מהיר וקל. ההידראולית מאוד אמינות ועושים בהן שימוש רב. שימוש אחר של רגליות הוא בתעשייה לצורך ייצוב ומניעת רעידות למכונות כבדות. הן מספקות יציבות רבה יותר, מונעות פגמים ביצור מוצרים, תורמות לבטיחות של העובדים בסביבה, מפחיתות רעש ועוד.

ייעוץ ובחירה

קיים מבחר רב של רגליות וכל אחד יכול למצוא את אלו המתאימות לצרכיו. כדאי לבחור את אלו המתאימות בעזרת מומחה אשר גם יכול להדריך לגבי הצבתם והשימוש בהן. אחת המשימות החשובות, למשל, היא ייצובן על הקרקע הקיימת. יש חשיבות לניקוי המשטח והכנתו. הדבר תורם ליציבותן ומכאן גם לבטיחות העבודה.

חברה ידועה

חברת סטרים ליין עוסקת בתחום ומומלץ לרכוש מוצרים אלו ואחרים משלימים בקטגוריה. שירותיה כוללים, ייעוץ והדרכה, מחירים נוחים, אספקה מהירה ושוטפת, הובלה ועוד.  מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד את התשתית המעולה הקיימת בחברה לטובת אחרים. צלצלו 050-5205405

רגליות פילוס

סטריים ליין מלווים אותך החל משלב התכנון ההנדסי ועד הבנייה

מעוניינים בשירותינו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

תפריט ניווט

עשו לנו לייק